BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės Padidinti
BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės
BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės BlueLine USA FLAT Autmatic BOX dėžutės

BlueLine USA FLAT BOX Automatic dėžutės

Nauja prekė

BlueLine USA FLAT BOX Automatic dėžutės sienoms ir luboms "vienu praėjimu".

Smulkiau

Vidutinis pristatymo terminas: 10 d.d

2 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
There are not enough products in stock
Likutis:(Nebeturime)

Klauskite apie šią prekę

457,99 €

Apie prekę

APRAŠYMAS

„BLUELINE Booster“ automatinės dėžutės

„Turi spyruoklinės slėgio plokštelės (dangtis), padedanti išstumti junginį iš dėžutės. Tai sumažina reikiamas pastangas ir yra ypač naudinga esant ne vietoje arba sunkiai pasiekiamose vietose.
Spyruoklės yra išdėstytos taip, kad jos veiktų uždarydamos slėgio plokštę. Valdymui slėgio plokštelė laikoma reketo mechanizmu, kuris atleidžiamas, kai dėžė pastatyta ant lygaus paviršiaus, pavyzdžiui, sienos ar lubų. Atlaisvinimo rankena sukasi apie rato ašį ir turi ratą, kuris važiuoja apatinėje dėžutės pusėje.
Kai dėžė pastatyta ant sienos, ratas pajudina letenėlę nuo sukibimo su lanku. Tai leidžia spyruoklėms daryti spaudimą junginiui, kad sumažėtų operatoriaus reikalaujama jėga. Kai dėžė nuimama nuo sienos, pakabukas vėl įsijungia ir neleidžia spyruoklėms veikti, sustabdydamas junginio srautą.

  • Atbulinės spyruoklės - lengviau stumiamos
  • Patvarūs komponentai
  • Lengva valdyti
  • Sumažėjęs nuovargis

Sujungiama su dėžutės rankena (fiksuota arba ištiesiama (reguliuojamo ilgio).

Dėžutės turinys paprastai užpildomas siurbliu (pompa) ir jo užpildymo snapeliu. Vienintelės dėžutės rinkoje su dėžutės viduje esančiais ratukais, kurie gali pertepti kampus, ypač patogu su papildomu kreipikliu. Papildomas kreipiklis įsigyjamas atskirai.
Kai kurių markių dėžučių ratukai yra išorėje, kurie nuplėšia juostas. 

Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Prekių nuotraukos gali šiek tiek neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

BlueLine USA FLAT BOX Automatic dėžutės

BlueLine USA FLAT BOX Automatic dėžutės

BlueLine USA FLAT BOX Automatic dėžutės sienoms ir luboms "vienu praėjimu".

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: